Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Teslimat Bilgileri

Girnecicekci.com aracılığı ile vermiş olduğunuz çiçek siparişlerinizde, teslimatın aynı gün yapılabilmesi için siparişinizi en geç saat 20:00’a kadar vermeniz gerekmektedir. Saat 20:00’dan sonra verilen siparişler ertesi gün teslim kapsamında alınabilmektedir

Vermiş olduğunuz çiçek siparişinin teslimatı esnasında, alıcı olarak belirtmiş olduğunuz kişinin teslimat adresinde bulunmaması durumunda,  çiçek teslimatı;  apartmanlarda yan komşu daireye ya da apartman görevlisine, sitelerde site güvenlik görevlisine, hastanelerde resepsiyon görevlisine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, askeri hastane ve kurumlarda nöbetçi subay ya da erlere teslim edilmektedir.

Nikah - Düğün - Açılış törenleri için vermiş olduğunuz çiçek siparişlerinde;  çiçeğin alıcıya teslim edilememesi durumunda, görevliye imza karşılığında teslim edilir.

Özel günlerde (yılbaşı, sevgililer günüöğretmenler günü, anneler günü v.b)  çiçek gönderimlerinin yoğunluğu sebebiyle kıbrıs çiçek siparişlerinizin teslimatında saat garantisi verilememektedir. Siparişleriniz belirttiğiniz günde yapılmakta ancak saatte gecikme yaşanabilmektedir.

Siparişleriniz esnasında gönderenin adını saklı tutmak istemeniz durumunda, gönderim yaptığınız ürünün kabul edilmemesinden ve teslim alınmamasından Girnecicekci.com sorumlu değildir. Bu gibi bir durum yaşandığında,  çiçeğiniz gönderim yapılan dağıtım kanalımıza geri gelecektir. İki iş günü içerisinde çiçeğinizi dilerseniz dağıtım kanalımızdan kendiniz teslim alabilir ya da farklı bir adrese gönderimini talep edebilirsiniz. Farklı bir adrese gönderimi tercih etmeniz durumunda ek ücret talep edilecektir.

Verdiğiniz siparişin gönderim yapılacağı adreste herhangi bir şubemizin bulunmaması durumunda, siparişiniz gönderim yapılacağı yere en yakın şube aracılığı ile geçekleştirileceği için ek ücret istenebilir. Girnecicekci.com,  çiçek gönderimi yapılamayacak olan bölgelere çiçek siparişini göndermeme hakkına sahiptir ve bu durumlarda mutlaka müşterilerini bilgilendirir.

Vermiş olduğunuz çiçek siparişlerinde, size teslim edilecek çiçek cinsi fotoğraftaki ile aynı olacaktır. Ancak kullanılan süsleme malzemesi, vazo, saksı vb stoklarımıza göre değişiklik gösterebilir. Mevsime bağlı olarak bazı çiçeklerin temin edilememesi durumunda, aynı kalitede farklı bir çiçek gönderilecektir.

Sitemiz üzerinde yer alan, özel günler için hazırlanmış çiçek aranjmanlarında kullanılan süsleme malzemelerinde (mum, aksesuarlar v.b) stoklara bağlı değişiklik olabilmektedir.

Vermiş olduğunuz ürün siparişinin stoklarda olmaması, ürün ya da renk değişikliği ve siparişiniz ile ilgili diğer tüm durumlar için sizinle iletişime geçilmektedir. Siparişiniz ile ilgili tarafınıza geri dönüşler, siparişiniz sırasında belirttiğiniz mail adresi ya da iletişim numarası yoluyla yapılmaktadır.

Siparişiniz ile ilgili ürün ya da renk değişikliği için belirttiğiniz yollardan tarafınıza ulaşılamaması durumunda, siparişinizin teslimatı stokta mevcut olan renk ile sağlanacaktır..
 

Siparişlerinizin teslim edilmesi esnasında bizim dışımızda oluşacak durumlardan kaynaklı (hava muhalefeti, trafik, yol çalışmaları, araç arızaları v.b) gecikmelerde teslimat saatinde gecikme yaşanabilir. Tüm çiçek siparişlerinizin iptallerini teslimattan önce yapmanız gerekmektedir.


Eğer sipariş ettiğiniz çiçek size özel olarak hazırlanmış ise, işlem sırasında yapılan masraf düşülerek ücret iadesi yapılacaktır (Örneğin mevsim dışında bir ürün isterseniz ya da ek malzemeler kullanılarak hazırlanmış bir ürün talebiniz v.b olursa ). Kredi kartı ile yapılan ödemelerde iade prosedürü girnecicekci.com tarafından 3 iş günü  içerisinde gerçekleştirilir.


Alışverişleriniz sırasında doğabilecek anlaşmazlıklar çiçek bedeli ile sınırlıdır. Girnecicekci.com, tüketici ve sipariş verene karşı, verdiği siparişteki çiçek bedeli kadar sorumludur.


Girnecicekci.com web sitesi olan girnecicekci.com üzerinden çiçek siparişi verdiğiniz takdirde, bu sayfada bulunan tüm maddeleri okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz.

Teslimat koşulları ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için telefon numaramız +90 548 865 82 91 anında ulaşabilirsiniz