Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Anneler Günü ve Babalar Günü için Çiçekler: Girne Çiçekçi ile adrese teslim

Girnecicekci.com Anneler Günü ve Babalar Günü için çiçek dağıtarak tebrikler dilemenizi sağlar .

Anneler Günü ve Babalar Günü için en popüler çiçekler :

  • gül
  • laleler
  • gerbera
  • papatya
  • saksı bitkileri
  • krizantem
  • lilyum
  • karışık çiçekler
  • güzel bir çikolata kutusu

Girne çiçekçiden online sipariş verin, hızlı bir şekilde Kıbrıs'ın her hangi bir yerindeki eve teslim edelim, böylece annenizin yüzündeki mutluluğa ortak olalım. Babalar günü için özel hediye ürünlerimiz için lütfen bizimle irtibata geçin.

En iyi çiçek aranjmanlarının teslimatı

En popüler çiçek renkleri şunlardır: pembe, mor ve sarı.

Pastel çiçekler genellikle yaz için harika bir seçimdir.

Laleler sadece ilkbaharda açan bir çiçektir ve  Anneler Günü için ideal bir hediyedir.

Lilyum büyük boy ve çok renkli seçenekleriyle evinize teslim edildiğinde gerçekten çok hoşunuza gidecek.

Pastel Güller göndermek için genellikle romantik çiçekler kullanılır.

KKTC çiçek teslimatı - Zamanında teslimat garantisi

Çiçek göndermek sevgiyi, dostluğu ve takdiri göstermenin harika bir yolu olabilir.

Haftanın yedi günü teslimat, Pazar teslimatı mevcuttur!

Düşük fiyata kaliteli çiçekler arıyorsanız, Girne Çiçekçi mükemmel bir seçimdir.

Anneler Günü için çiçeklerle annenizi gülümsetin !

Babalar Günü için ona özel hediyelerle kendinizi mutlu hissedin!

Anneler Babalar Günü

104 adet ürün gösteriliyor
Vazoda Papatya
Aynı Gün Teslim
Vazoda Papatya ile sevdiklerinizi şımartmaya ne dersiniz? Papatyaların ihtişamı, vazonun güzelliği ile birleşiyor. Özenle seçilmiş papatyalarımız oluşan vazomuz ile kalpleri fethedeceksiniz. ÜRÜNÜN İÇERİĞİPapatyaYeşilliklerVazoSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Vazo çeşitlilik..
₺1.400,00
Vergiler Hariç:₺1.400,00
Kutuda 51 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ51 Kırmızı GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olurs..
₺8.000,00
Vergiler Hariç:₺8.000,00
Difenbahya Çiçeği
Aynı Gün Teslim
Difenbahya Çiçeği Açılış, Kutlama, Özel Günler ve Tebrik için özenle hazırlanıp teslimata çıkartılır. Girnecicekci.com olarak çiçeğimiz taze ve uzun ömürlüdür. Bu çiçeğe bakıldığında her zaman sizi hatırlatacaktır...ÜRÜNÜN İÇERİĞİDifenbahya ÇiçeğiSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Lütfen özel bir s..
₺1.250,00
Vergiler Hariç:₺1.250,00
Vazoda Renkli Gerberalar
Aynı Gün Teslim
Vazoda Renkli Gerberalar vazosunun güzelliğiyle buluşuyor. Ofiste, evde duruşuyla cazibe kazanan ürünümüz sizi bir adım ileriye taşıyacak. İlişki uzmanı kadromuzla itina ile süsleyeceğimiz çiçeğiniz bize emanet. Duygularınızı paylaşıyoruz...ÜRÜNÜN İÇERİĞİRenkli GerberalarVazoYeşilliklerSize Öze..
₺1.400,00
Vergiler Hariç:₺1.400,00
Vazoda Karışık Çiçekler
Aynı Gün Teslim
Vazoda Karışık Çiçekler vazosunun güzelliğiyle buluşuyor. Ofiste, evde duruşuyla cazibe kazanan ürünümüz sizi bir adım ileriye taşıyacak. İlişki uzmanı kadromuzla itina ile süsleyeceğimiz çiçeğiniz bize emanet. Duygularınızı paylaşıyoruz...ÜRÜNÜN İÇERİĞİKarışık ÇiçeklerVazoYeşilliklerSize Özel Süsle..
₺1.400,00
Vergiler Hariç:₺1.400,00
Vazoda 80 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
Vazoda 80 Kırmızı Gül Vazosunun güzelliğiyle buluşan kırmızı güllerimizle gurur duyuyoruz. Ofiste, evde duruşuyla cazibe kazanan ürünümüz sizi bir adım ileriye taşıyacak. İlişki uzmanı kadromuzla itina ile süsleyeceğimiz çiçeğiniz bize emanet. Duygularınızı paylaşıyoruz...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ80 Kırmı..
₺13.000,00
Vergiler Hariç:₺13.000,00
Vazoda 7 Kırmızı Gül Ayıcık
Aynı Gün Teslim
Vazoda 7 Kırmızı Gül Ayıcık vazosunun güzelliğiyle ve ayıcıkla buluşan kırmızı güllerimizle gurur duyuyoruz. Ofiste, evde duruşuyla cazibe kazanan ürünümüz sizi bir adım ileriye taşıyacak. İlişki uzmanı kadromuzla itina ile süsleyeceğimiz çiçeğiniz bize emanet. Duygularınızı paylaşıyoruz...ÜRÜN..
₺1.850,00
Vergiler Hariç:₺1.850,00
Vazoda 7 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
Vazoda 7 Kırmızı Gül vazosunun güzelliğiyle buluşan kırmızı güllerimizle gurur duyuyoruz. Ofiste, evde duruşuyla cazibe kazanan ürünümüz sizi bir adım ileriye taşıyacak. İlişki uzmanı kadromuzla itina ile süsleyeceğimiz çiçeğiniz bize emanet. Duygularınızı paylaşıyoruz...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ7 Kırmızı..
₺1.450,00
Vergiler Hariç:₺1.450,00
Vazoda 33 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
Vazoda 33 Kırmızı Gül ile sevdiklerinizi şımartmaya ne dersiniz? Kırmızının ihtişamı, vazonun güzelliği ile birleşiyor. Özenle seçilmiş 33 kırmızı gülden oluşan vazomuz ile kalpleri fethedeceksiniz. ÜRÜNÜN İÇERİĞİ33 Kırmızı GülYeşilliklerVazoSize Özel SüslemeNot KartıNOT: ..
₺5.350,00
Vergiler Hariç:₺5.350,00
Vazoda 25 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
Vazoda 25 Kırmızı Gül vazosunun güzelliğiyle buluşan kırmızı güllerimizle gurur duyuyoruz. Ofiste, evde duruşuyla cazibe kazanan ürünümüz sizi bir adım ileriye taşıyacak. İlişki uzmanı kadromuzla itina ile süsleyeceğimiz çiçeğiniz bize emanet. Duygularınızı paylaşıyoruz...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ25 Kırmı..
₺4.150,00
Vergiler Hariç:₺4.150,00
Vazoda 25 Beyaz Gül
Aynı Gün Teslim
Vazoda 25 Beyaz Gülün güzelliğiyle buluşan beyaz güllerimizle gurur duyuyoruz. Ofiste, evde duruşuyla cazibe kazanan ürünümüz sizi bir adım ileriye taşıyacak. İlişki uzmanı kadromuzla itina ile süsleyeceğimiz çiçeğiniz bize emanet. Duygularınızı paylaşıyoruz...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ25 Beyaz GülVazoYeşi..
₺4.150,00
Vergiler Hariç:₺4.150,00
Vazoda 19 Beyaz Gül
Aynı Gün Teslim
Vazoda 19 Beyaz Gül güzelliğiyle buluşan beyaz güllerimizle gurur duyuyoruz. Ofiste, evde duruşuyla cazibe kazanan ürünümüz sizi bir adım ileriye taşıyacak. İlişki uzmanı kadromuzla itina ile süsleyeceğimiz çiçeğiniz bize emanet. Duygularınızı paylaşıyoruz...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ19 Beyaz GülVazoYeşill..
₺3.250,00
Vergiler Hariç:₺3.250,00
Vazoda 15 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
Vazoda 15 Kırmızı Gül vazosunun güzelliğiyle buluşan kırmızı güllerimizle gurur duyuyoruz. Ofiste, evde duruşuyla cazibe kazanan ürünümüz sizi bir adım ileriye taşıyacak. İlişki uzmanı kadromuzla itina ile süsleyeceğimiz çiçeğiniz bize emanet. Duygularınızı paylaşıyoruz...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ15 Kırmı..
₺2.650,00
Vergiler Hariç:₺2.650,00
Vazoda 11 Kırmızı Güller
Aynı Gün Teslim
Vazoda 11 Kırmızı Güller vazosunun güzelliğiyle buluşan kırmızı güllerimizle gurur duyuyoruz. Ofiste, evde duruşuyla cazibe kazanan ürünümüz sizi bir adım ileriye taşıyacak. İlişki uzmanı kadromuzla itina ile süsleyeceğimiz çiçeğiniz bize emanet. Duygularınızı paylaşıyoruz...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ11 Kı..
₺2.050,00
Vergiler Hariç:₺2.050,00
Spathiphylium Barış Çiçeği
Aynı Gün Teslim
Harika görüntüsüyle sizi mest edecek saksı çiçeğimiz barış ile odanıza nefes olcak. Girnecicekci.com web sitemizle bakımlı ve güzel saksı çiçeklerini sevdiklerinize gönderin.ÜRÜNÜN İÇERİĞİSpathiphylium Barış ÇiçeğiSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Ku..
₺1.250,00
Vergiler Hariç:₺1.250,00
Seramikte Papatya
Aynı Gün Teslim
Seramikte içinde sunulan papatyalarımız, Sizler için itina ile hazırlanıp teslimata çıkartılır. Bu büyülü papatyalar sevdilerinizi mutlu etmeye fazlasıyla değecek. Kalbin aynası papatyalar tam da size göre...ÜRÜNÜN İÇERİĞİBeyaz PapatyaSeramikSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Seramik çeşitlili..
₺1.400,00
Vergiler Hariç:₺1.400,00
Sepette Papatya
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİPapatyaSepetYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursanız olun tüm yurt içi ve yurt dışı kartla..
₺1.400,00
Vergiler Hariç:₺1.400,00
Sepette 21 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ21 Kırmızı GülSepetYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursanız olun tüm yurt içi ve yurt dışı..
₺3.550,00
Vergiler Hariç:₺3.550,00
Sepette 21 Beyaz Gül
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ21 Beyaz GülSepetYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursanız olun tüm yurt içi ve yurt dışı k..
₺3.550,00
Vergiler Hariç:₺3.550,00
Schefflera (Şeflera) Bitkisi
Aynı Gün Teslim
Schefflera (Şeflera) Bitkisi ile Açılış, Kutlama, Özel Günler, Tebrik özenle hazırlanıp teslimata çıkartılır. Çiçeğimiz taze ve uzun ömürlüdür. Bu çiçek bakıldığında her zaman sizi hatırlatacaktır...ÜRÜNÜN İÇERİĞİSchefflera (Şeflera) BitkisiSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Lütfen özel bir süsleme..
₺2.500,00
Vergiler Hariç:₺2.500,00
Kutuda Papatyalar
Aynı Gün Teslim
Kutuda Papatyalarda seçilen beyaz papatyalarımız, Sizler için itina ile hazırlanıp Girnecicekci.com ile teslimata çıkartılır. Bu büyülü papatyalar sevdilerinizi mutlu etmeye fazlasıyla değecek. Kalbin aynası papatyalar tam da size göre...ÜRÜNÜN İÇERİĞİBeyaz PapatyaKutuSize Özel Süslem..
₺1.400,00
Vergiler Hariç:₺1.400,00
Kutuda Gerbera
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİGerberaKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursanız ol..
₺1.400,00
Vergiler Hariç:₺1.400,00
Kutuda 9 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ8 Kırmızı GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursa..
₺1.750,00
Vergiler Hariç:₺1.750,00
Kutuda 9 Beyaz Gül
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ9 Beyaz GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursanı..
₺1.750,00
Vergiler Hariç:₺1.750,00
Kutuda 7 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ7 Kırmızı GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursa..
₺1.450,00
Vergiler Hariç:₺1.450,00
Kutuda 6 Gül ve 13 Çikolata
Aynı Gün Teslim
Kutuda 6 Gül ve 13 Çikolata Aşk, Doğum Günü, Tebrik ve Özel Günlerde sevdiklerinizi şımartmak için tasarlanan bir üründür. Silindir kutuda gül ve çikolatalarla sunulan bu ürünümüz, itina ile hazırlanıp Girnecicekci.com ile teslimata çıkartılır.ÜRÜNÜN İÇERİĞİ6 Kırmızı Gül13 Adet Ferrar..
₺1.690,00
Vergiler Hariç:₺1.690,00
Kutuda 51 Beyaz Gül
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ51 Beyaz GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursan..
₺8.000,00
Vergiler Hariç:₺8.000,00
Kutuda 20 Kırmızı Gül 15 Çikolata
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ20 Kırmızı Gül15 ÇikolataKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın nere..
₺3.850,00
Vergiler Hariç:₺3.850,00
Kutuda 20 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ20 Kırmızı GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olurs..
₺3.400,00
Vergiler Hariç:₺3.400,00
Kutuda 11 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ11 Kırmızı GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olurs..
₺2.050,00
Vergiler Hariç:₺2.050,00
Kırmızı Guzmania
Aynı Gün Teslim
Kırmızı Guzmania kırmızı çiçekler ile bütünleşip özel günler, iş yeri açılışı, tebrik için evde ve ofisde harika bir şekilde sizin için arajman yapılarak Girnecicekci.com ile beğeninize sunulur. Bu saksı çiçeği taze ve uzun süre dayanıklıdır. Her bakıldığında sizi hatırlatır...ÜRÜNÜN İÇERİ..
₺1.250,00
Vergiler Hariç:₺1.250,00
Kalpte 27 Beyaz Gül
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ27 Beyaz GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursan..
₺4.450,00
Vergiler Hariç:₺4.450,00
Kalpte 23 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ23 Kırmızı GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olurs..
₺3.850,00
Vergiler Hariç:₺3.850,00
Kalpte 21 Kırmızı Gül ve 21 Çikolata
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ21 Kırmızı Gül21 ÇikolataKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresi..
₺4.180,00
Vergiler Hariç:₺4.180,00
Kalpte 16 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ16 Kırmızı GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olurs..
₺2.800,00
Vergiler Hariç:₺2.800,00
Kalp Kutuda 9 Kırmızı Gül Ve 11 Çikolata
Aynı Gün Teslim
Kalp Kutuda 9 Kırmızı Gül Ve 11 Çikolata ile gül verme jestinden daha romantik bir şey varsa o da güllerin çikolata ile buluşmasıdır. Hayatınızın aşkını etkileyebilmeniz için özel olarak tasarlanan arajman tam da sevginizi yansıtmaktadır.ÜRÜNÜN İÇERİĞİ9 Kırmızı GülKalp Kutu11 ÇikolataSize Özel ..
₺2.080,00
Vergiler Hariç:₺2.080,00
Kalp Kutuda 15 Kırmızı Gül Ve 30 Çikolata
Aynı Gün Teslim
Kalp Kutuda 15 Kırmızı Gül Ve 30 Çikolata ile hayatınızdaki o özel kişiye, sevgisinin sizin için gerçekten ne anlama geldiğini gösteren cesur ve romantik bir jest. Sevdiğinizi bu büyük ve lüks çiçek aranjmanlarından biriyle şaşırttığınızda, birden ya da yeniden aşık olacağından kesinlikle emin ..
₺3.550,00
Vergiler Hariç:₺3.550,00
Kalp Kutuda 13 Kırmızı Gül Ve 15 Çikolata
Aynı Gün Teslim
Kalp Kutuda 13 Kırmızı Gül Ve 15 Çikolata ile Aşk, Doğum Günü, Tebrik ve Özel Günlerde sevdiklerinizi şımartmak için tasarlanan bir üründür. Kalp kutuda gül ve çikolatalarla sunulan bu ürünümüz, itina ile hazırlanıp Girnecicekci.com ile teslimata çıkartılır.ÜRÜNÜN İÇERİĞİ13 Kırmızı Gül15 A..
₺2.800,00
Vergiler Hariç:₺2.800,00
Kalp Kutuda 11 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
Kalp Kutuda 11 Kırmızı Gül atan kalbinizin en güzel anlatım şekli; Kalpten gelen Güllerdir. Hayatınızın aşkını etkileyebilmeniz için size özel olarak tasarlandı. ÜRÜNÜN İÇERİĞİ11 Kırmızı GülKalp KutuSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyo..
₺2.050,00
Vergiler Hariç:₺2.050,00
Helyum Balon
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİİstediğiniz Sayı ve Harf Helyum BalonKuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursanız olun tüm yurt içi ve yurt dışı kartlar ile satın alabilirsiniz. Taze çiçekler, lezzetli çikolatalar, ç..
₺700,00
Vergiler Hariç:₺700,00
Gerbera Buketi
Aynı Gün Teslim
Beyaz Gerberanın muhteşem buketle buluşmasıyla oluşan ürünümüz özenle hazırlanıp teslimata çıkartılır. Sevdiklerinizi mutlu etmek için güzel ve gösterişli bir ürün sizlerle.... ÜRÜNÜN İÇERİĞİGerberaYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsle..
₺1.000,00
Vergiler Hariç:₺1.000,00
Ficus Benjamin
Aynı Gün Teslim
Ficus Benjamin özel günler, iş yeri açılışı, tebrik için evde ve ofisde harika bir şekilde sizin için arajman yapılarak Girnecicekci.com ilebeğeninize sunulur. Bu saksı çiçeği taze ve uzun süre dayanıklıdır. Her bakıldığında sizi hatırlatır...ÜRÜNÜN İÇERİĞİFicus BenjaminSize Özel SüslemeNo..
₺2.500,00
Vergiler Hariç:₺2.500,00
Fanusta 12 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
Fanusta 12 Kırmızı Gül vazosunun içine konulan kırmızı gülller oldukça gösterişli ve taze şekilde sizin huzurunuzda... Beğeni toplayan ürünümüz görselliğiyle sizi tebessümler içinde bırakacak...  Girnecicekci.comÜRÜNÜN İÇERİĞİ12 Kırmızı GülFanusYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT..
₺2.200,00
Vergiler Hariç:₺2.200,00
Çift Dallı Mor Orkide
Aynı Gün Teslim
Çift Dallı Mor Orkide evde, ofiste harika görselliğiyle Doğum Günü, Tebrik, Açılış, Kutlama ve Diğer Özel Günlerin vazgeçilmez saksı çiçeğidir... Bu Çift Dallı Orkide özel olarak süslenip hızlı bir şekilde teslimata çıkartılır. Orkidemiz büyük ve uzun süre dayanıklıdır. Sevdiklerinize şimdi güz..
₺1.500,00
Vergiler Hariç:₺1.500,00
Çift Dallı Beyaz Orkide
Aynı Gün Teslim
Çift Dallı Beyaz Orkide evde, ofiste harika görselliğiyle Doğum Günü, Tebrik, Açılış, Kutlama ve Diğer Özel Günlerin vazgeçilmez saksı çiçeğidir... Bu Çift Dallı Orkide özel olarak süslenip hızlı bir şekilde teslimata çıkartılır. Orkidemiz büyük ve uzun süre dayanıklıdır. Girnecicekci.com ile s..
₺1.500,00
Vergiler Hariç:₺1.500,00
Beyaz Papatya Buketi
Aynı Gün Teslim
Özenle seçilen beyaz papatyalarımız, Sizler için itina ile hazırlanıp teslimata çıkartılır. Bu büyülü papatyalar sevdilerinizi mutlu etmeye fazlasıyla değecek. Kalbin aynası papatyalar tam da size göre...ÜRÜNÜN İÇERİĞİBeyaz PapatyaYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik göstere..
₺1.000,00
Vergiler Hariç:₺1.000,00
Antoryum Çiçeği
Aynı Gün Teslim
Antoryum Çiçeği kırmızı çiçekleri ile saksı ile bütünleşip özel günler, iş yeri açılışı, tebrik için evde ve ofisde harika bir şekilde sizin için Girnecicekci.com ile arajman yapılarak beğeninize sunulur. Bu saksı çiçeği taze ve uzun süre dayanıklıdır. Her bakıldığında sizi hatır..
₺1.250,00
Vergiler Hariç:₺1.250,00
Akvaryumda 7 Beyaz Gül
Aynı Gün Teslim
Akvaryumda 7 Beyaz Gül vazonunun içinde beyaz güllerin zerafeti sizlerin gözlerini büyüleyecek. Özenle hazırlanıp itina ile süslü şekilde  Girnecicekci.com teslimata çıkartılır....ÜRÜNÜN İÇERİĞİ7 Beyaz GülAkvaryumYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Akvaryum çeşitl..
₺1.450,00
Vergiler Hariç:₺1.450,00
9 Adet Kırmızı Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
9 Adet Kırmızı Gül Buketi sizin için taze ve canlı kırmızı gülleri seçiyor ve çeşitli buketliklerle sarıyoruz. Uzman ekibimize emanet olan çiçekler Girnecicekci.com ile tam zamanında verdiğiniz adrese ulaşıyor. Aşka tutkuyla bağlananlara....ÜRÜNÜN İÇERİĞİ9 Kırmızı GülYeşilliklerSize Ö..
₺1.350,00
Vergiler Hariç:₺1.350,00
9 Adet Beyaz Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
9 Adet Beyaz Gül Buketi beyaz güller harika bir buketle sevdiklerinize Girnecicekci.com aracılığıyla ulaşıyor. Taze ve canlı çiçeklerimiz özenle seçilip sevdiklerinize teslim ediliyor. Mutlu etmek için hemen sipariş verin...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ9 Beyaz GülYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT:..
₺1.350,00
Vergiler Hariç:₺1.350,00
8 Kırmızı Gül Buketi ve Ayıcık
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ8 Kırmızı GülAyıcıkYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursa..
₺1.600,00
Vergiler Hariç:₺1.600,00
7 Kırmızı Gül Buketi ve Ayıcık
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ7 Kırmızı GülAyıcıkYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursa..
₺1.450,00
Vergiler Hariç:₺1.450,00
7 Kırmızı Gül Buketi Ayıcık ve Balon
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ7 Kırmızı GülAyıcıkBalonYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde o..
₺2.150,00
Vergiler Hariç:₺2.150,00
7 Kırmızı Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
7 Kırmızı Gül Buketi kırmızı güller sevdiklerinize taze ve canlı harika bir buket olarak teslim ediliyor. Kırmızının anlamını yüklediğimiz buketimiz ihtişamıyla mutlu etmeye fazlasıyla yetecek...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ7 Kırmızı GülYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik gösterebili..
₺1.050,00
Vergiler Hariç:₺1.050,00
7 Beyaz Gül Buketi ve Çikolata
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ7 Beyaz GülÇikolataYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursa..
₺1.550,00
Vergiler Hariç:₺1.550,00
7 Beyaz Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
7 Beyaz Gül Buketi beyaz güller harika bir buketle sevdiklerinize Girnecicekci.com aracılığıyla ulaşıyor. Taze ve canlı çiçeklerimiz özenle seçilip sevdiklerinize teslim ediliyor. Mutlu etmek için hemen sipariş verin...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ7 Beyaz GülYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT:..
₺1.050,00
Vergiler Hariç:₺1.050,00
6 Kırmızı Gül Buketi Ayıcık ve Çikolata
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ6 Kırmızı GülAyıcıkÇikolataYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresind..
₺1.800,00
Vergiler Hariç:₺1.800,00
5 Kırmızı Gül Vazosu
Aynı Gün Teslim
5 Kırmızı Gül Vazosu sadeliği ve güzelliğiyle göz kamaştıran ürünümüz sevdiklerinizi fazlasıyla mutlu edecek. İtina ile hazırlanan siparişiniz Girnecicekci.com farkıyla anında gönderilir...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ5 Kırmızı GülVazoYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Vazo çeşitlilik göstere..
₺1.150,00
Vergiler Hariç:₺1.150,00
41 Beyaz Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
41 Beyaz Gül Buketi sizlerle... Özenle seçilen beyaz güller uzman ekibimiz tarafından itina ile hazırlanıp Girnecicekci.com ile gönderilir. Güllerin bolluğu, gösterişli duruşu ve taze oluşu paranızın hakkını vermeye yetecek. Paranızın kıymetini biliyoruz...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ41 Beyaz GülYe..
₺6.150,00
Vergiler Hariç:₺6.150,00
40 Kırmızı Gül Vazosu
Aynı Gün Teslim
40 Kırmızı Gül Vazosu özel vazo çeşitleriyle hazırlanan güllerimiz taze ve özenle seçilip gönderilir. Sizi mutlu görmek için uzman ekibimizle birlikte itina ile süslenir. Sizin için harika bir hediye seçeneği olan ürünümüzle sizlerleyiz...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ40 Kırmızı GülVazoYeşilliklerSize Özel Süs..
₺6.400,00
Vergiler Hariç:₺6.400,00
35 Beyaz Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ35 Beyaz GülYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursanız olu..
₺5.350,00
Vergiler Hariç:₺5.350,00
33 Kırmızı Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
33 Kırmızı Gül Buketi bu muhteşem görselliğiyle büyüleyici bukete sahip olacak şanslı kişiyi çok seviyor olmalısınız. Siparişinizi itina ile hazırlayıp teslamata çıkartıyoruz ve mutluluğunuzu sizinle yaşıyoruz...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ33 Kırmızı GülYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşi..
₺4.950,00
Vergiler Hariç:₺4.950,00
25 Kırmızı Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ25 Kırmızı GülYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursanız o..
₺3.750,00
Vergiler Hariç:₺3.750,00
21 Kırmızı Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
21 Kırmızı Gül Buketi kırmızı güllerle yapılan buket özenle hazırlanıp gönderilir. Aşk ve sevginin simgesi kırmızı güller kendizi ifade etmenin en kolay yoludur. Mutlu etmek sizin hakkınız, Mutlu olmak sevdiklerinizin hakkıdır. Şimdi sipariş verin ve bu mutluluğa ortak olalım.ÜRÜNÜN İÇERİĞİ21 K..
₺3.150,00
Vergiler Hariç:₺3.150,00
21 Beyaz Gül Vazosu
Aynı Gün Teslim
21 Beyaz güller harika vazosuyla sizinle buluşuyor. Beyaz güllerin anlamlı duruşuyla ofiste, evde sevdiklerinizi mutlu etmek sizin elinizde. İhtişamlı bir duruş sergileyen ürünümüz Girnecicekci.com ile özenle hazırlanıp gönderilir.ÜRÜNÜN İÇERİĞİ21 Beyaz GülVazoYeşilliklerSize Özel SüslemeN..
₺3.550,00
Vergiler Hariç:₺3.550,00
15 Kırmızı Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ15 Kırmızı GülYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursanız o..
₺2.250,00
Vergiler Hariç:₺2.250,00
13 Kırmızı Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ13 Kırmızı GülYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursanız o..
₺1.950,00
Vergiler Hariç:₺1.950,00
11 Kırmızı Gül Buketi ve Çikolata
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ11 Kırmızı GülÇikolataYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olu..
₺2.150,00
Vergiler Hariç:₺2.150,00
Gerbera Krizantem Sepeti
Aynı Gün Teslim
Sepet içinde sunulan Renkli Gerbera ve Krizantemin muhteşem buluşmasıyla oluşan ürünümüz özenle hazırlanıp teslimata çıkartılır. Sevdiklerinizi mutlu etmek için güzel ve gösterişli bir ürün sizlerle.... ÜRÜNÜN İÇERİĞİGerberaKrizantem SepetYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Gerb..
₺1.400,00
Vergiler Hariç:₺1.400,00
Vazoda 7 Beyaz Gül
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ7 Beyaz GülVazoYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Vazo çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursanız olun..
₺1.450,00
Vergiler Hariç:₺1.450,00
Vazoda 51 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
Vazoda 51 Kırmızı Gül ile sevdiklerinizi şımartmaya ne dersiniz? Kırmızının ihtişamı, vazonun güzelliği ile birleşiyor. Özenle seçilmiş 51 kırmızı gülden oluşan vazomuz ile kalpleri fethedeceksiniz. ÜRÜNÜN İÇERİĞİ51 Kırmızı GülYeşilliklerVazoSize Özel SüslemeNot KartıNOT: ..
₺8.000,00
Vergiler Hariç:₺8.000,00
Vazoda 51 Beyaz Gül
Aynı Gün Teslim
Vazoda 51 Beyaz Gül Vazosunun güzelliğiyle buluşan beyaz güllerimizle gurur duyuyoruz. Ofiste, evde duruşuyla cazibe kazanan ürünümüz sizi bir adım ileriye taşıyacak. İlişki uzmanı kadromuzla itina ile süsleyeceğimiz çiçeğiniz bize emanet. Duygularınızı paylaşıyoruz...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ51 Beyaz Gül..
₺8.000,00
Vergiler Hariç:₺8.000,00
Vazoda 11 Beyaz Gül
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ11 Beyaz GülVazoYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Vazo çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursanız olu..
₺2.050,00
Vergiler Hariç:₺2.050,00
Sepette 11 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
Sepette 11 Kırmızı Gül içinde sunulan Kırmızı güllerden oluşan ürünümüz özenle hazırlanıp teslimata çıkartılır. Aşk ve sevginin simgesi kırmızı güller kendizi ifade etmenin en kolay yoludur. Mutlu etmek sizin hakkınız, Mutlu olmak sevdiklerinizin hakkıdır. Şimdi sipariş verin ve bu mutluluğa or..
₺2.050,00
Vergiler Hariç:₺2.050,00
Papatya ve Gerbera Buketi
Aynı Gün Teslim
Özenle seçilen Beyaz Papatyalarımız ve Gerberalarımız sizler için itina ile hazırlanıp teslimata çıkartılır. Bu büyülü çiçekler sevdilerinizi mutlu etmeye fazlasıyla değecek...ÜRÜNÜN İÇERİĞİBeyaz Papatya ve Renkli GerberaYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik göstere..
₺1.000,00
Vergiler Hariç:₺1.000,00
Kutuda 101 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ101 Kırmızı GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olur..
₺16.000,00
Vergiler Hariç:₺16.000,00
Krizantem ve Gerbera Buketi
Aynı Gün Teslim
Krizantem ve Gerbera harika bir buketle sevdiklerinize Kıbrıs Çiçek Siparişi aracılığıyla ulaşıyor. Taze ve canlı çiçeklerimiz özenle seçilip sevdiklerinize teslim ediliyor. Mutlu etmek için hemen sipariş verin...ÜRÜNÜN İÇERİĞİKrizantem ve GerberaYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketl..
₺1.000,00
Vergiler Hariç:₺1.000,00
Krizantem ve 3 Kırmızı Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
Krizantem ve 3 Kırmızı Gül Buketi krizantemlerin gülle buluştuğu güzel bir buket ile sizden sevdiklerinize hediye. Özenle seçilen güller ve krizantemler itina ile hazırlayıp teslamata çıkartıyoruz ve mutluluğunuzu sizinle yaşıyoruz...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ3 Kırmızı GülKrizantem Size Özel SüslemeNo..
₺1.450,00
Vergiler Hariç:₺1.450,00
Kalpte 9 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ9 Kırmızı GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursa..
₺1.750,00
Vergiler Hariç:₺1.750,00
Kalpte 27 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ27 Kırmızı GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olurs..
₺4.450,00
Vergiler Hariç:₺4.450,00
Dracena Marginata
Aynı Gün Teslim
Dracena Marginata Açılış, Kutlama, Özel Günler ve Tebrik için özenle hazırlanıp Girnecicekci.com ile teslimata çıkartılır. Çiçeğimiz taze ve uzun ömürlüdür. Bu çiçek bakıldığında her zaman sizi hatırlatacaktır...ÜRÜNÜN İÇERİĞİDracena MarginataSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Lütfen özel..
₺2.500,00
Vergiler Hariç:₺2.500,00
Deve Tabanı
Aynı Gün Teslim
Deve Tabanı bitkisi bakımlı ve güzelliğiyle yeşilin bütün tonlarını sevdiklerinize yansıtacak. Bu görsel bakımdan zengin saksı bitkisini Girnecicekci.com farkıyla sevdiklerinize gönderin.ÜRÜNÜN İÇERİĞİDeve TabanıSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuze..
₺3.000,00
Vergiler Hariç:₺3.000,00
Akvaryumda 7 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
Akvaryumda 7 Kırmızı Gül vazosunda sunulan güllerimiz uzman kadromuzda sizler için özenle hazırlanır Girnecicekci.com ile hızlı bir şekilde teslim edilir. Bu güllerin zerafeti herşey için değecek...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ7 Kırmızı GülAkvaryumYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Akvar..
₺1.450,00
Vergiler Hariç:₺1.450,00
7 Adet Kırmızı Gül Ve Papatya Buketi
Aynı Gün Teslim
Papatyaların gülle buluştuğu güzel bir buket sizden sevdiklerinize hediye. Özenle seçilen güller ve papatyalar itina ile hazırlanıp teslimata çıkartılır...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ7 Adet Kırmızı Gül Ve PapatyaYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme is..
₺2.000,00
Vergiler Hariç:₺2.000,00
51 Beyaz Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
51 Beyaz Gül Buketi ile şans yanınızdaysa bu güllerde yanınızda demektir. En çok tercih edilen buketlerimiz arasındadır. En güzel gülleri sizin yerinize seçiyoruz. Bize güvenmenin keyfini size yaşatmak için en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ51 Beyaz Gül YeşilliklerSize Ö..
₺7.500,00
Vergiler Hariç:₺7.500,00
35 Kırmızı Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ35 Kırmızı GülYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursanız o..
₺5.350,00
Vergiler Hariç:₺5.350,00
25 Beyaz Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ25 Beyaz GülYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursanız olu..
₺3.750,00
Vergiler Hariç:₺3.750,00
21 Kırmızı Gül Vazosu
Aynı Gün Teslim
21 Kırmızı Gül Vazonun güllerle buluşmasıyla özenle hazırlanan ürünümüz sevdiklerinizi fazlasıyla mutlu edecek. Girnecicekci.com aracılığıyla güvenle vereceğiniz siparişiniz ofiste, evde sevdiklerinizin tebessümleriyle dolacak. Aşkın mutlu anlarını yakalayın...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ21 Kırmızı GülV..
₺3.550,00
Vergiler Hariç:₺3.550,00
21 Beyaz Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
21 Beyaz Gül Buketi ile büyük ve ihtişamlı bir buket istiyorsanız beyaz güllerle süslenmiş ürünümüz tam size göre. Girnecicekci.com farkıyla sipariş edeceğiniz ürünümüz kalpleri resmen fethedecek. Şimdi sipariş ver ve kendinizi özel, sevdiklerinizi mutlu hissettirin...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ21..
₺3.150,00
Vergiler Hariç:₺3.150,00
15 Beyaz Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ15 Beyaz GülYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursanız olu..
₺2.250,00
Vergiler Hariç:₺2.250,00
Vazoda 15 Beyaz Gül ve Çikolata
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ15 Beyaz GülÇikolataVazoYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Vazo çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olurs..
₺3.350,00
Vergiler Hariç:₺3.350,00
Vazoda 15 Beyaz Gül
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ15 Beyaz GülVazoYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Vazo çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursanız olu..
₺2.650,00
Vergiler Hariç:₺2.650,00
11 Kırmızı Gül Buketi Ayıcık ve Çikolata
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ11 Kırmızı GülAyıcıkÇikolataYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresin..
₺2.550,00
Vergiler Hariç:₺2.550,00
11 Kırmızı Gül Buketi Ayıcık Çikolata ve Balon
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ11 Kırmızı GülÇikolataBalonAyıcıkYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın ne..
₺3.250,00
Vergiler Hariç:₺3.250,00
11 Kırmızı Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
11 Kırmızı Gül Buketi ile gülleri kim sevmez ki.. En güzel ve en özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek için kırmızı güllerden daha anlamlı ne olabilir. Girnecicekci.com ile Şimdi satın alın ve bu güzel güllerin ihtişamında gülen yüzlerin mutluluğunu yaşayın.ÜRÜNÜN İÇERİĞİ11 Kırmızı..
₺1.650,00
Vergiler Hariç:₺1.650,00
11 Beyaz Gül Buketi ve Çikolata
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ11 Beyaz GülÇikolataYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olurs..
₺2.350,00
Vergiler Hariç:₺2.350,00
11 Beyaz Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
11 Beyaz Gül Buketi beyaz güllerin güzelliği ile donanmış buketin sahibi gerçekten çok şanslı. Özenle seçilmiş taze güller kıymet verdiğiniz kişiye Girnecicekci.com aracılığıyla ulaşacak. Onu mutlu etmek sizin hakkınız...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ11 Beyaz GülYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıN..
₺1.650,00
Vergiler Hariç:₺1.650,00
101 Kırmızı Gül Vazosu
Aynı Gün Teslim
Kıbrıs'da sevdiklerinizi şımartmaya ne dersiniz? Kırmızının ihtişamı, vazonun güzelliği ile birleşiyor. Özenle seçilmiş 101 kırmızı gülden oluşan vazomuz ile kalpleri fethedeceksiniz. ÜRÜNÜN İÇERİĞİ101 Kırmızı GülYeşilliklerVazoSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Vazo çeşitlilik göste..
₺16.000,00
Vergiler Hariç:₺16.000,00
101 Kırmızı Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ101 Kırmızı GülYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursanız ..
₺15.000,00
Vergiler Hariç:₺15.000,00
101 Beyaz Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ101 Beyaz GülYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursanız ol..
₺15.000,00
Vergiler Hariç:₺15.000,00
 Vazoda 9 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
Şans yanınızdaysa bu güllerde yanınızda demektir. En çok tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. En güzel gülleri sizin yerinize seçiyoruz. Bize güvenmenin keyfini size yaşatmak için en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ9 Kırmızı GülVazoYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Vazo ç..
₺1.750,00
Vergiler Hariç:₺1.750,00
 Vazoda 19 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
Vazosunun güzelliğiyle buluşan kırmızı güllerimizle gurur duyuyoruz. Ofiste, evde duruşuyla cazibe kazanan ürünümüz sizi bir adım ileriye taşıyacak. İlişki uzmanı kadromuzla itina ile süsleyeceğimiz çiçeğiniz bize emanet. Duygularınızı paylaşıyoruz...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ19 Kırmızı GülVazoYeşilliklerSize Ö..
₺3.250,00
Vergiler Hariç:₺3.250,00
 Renkli Gerbera Sepeti
Aynı Gün Teslim
Sepet içinde sunulan Renkli Gerberadan oluşan ürünümüz özenle hazırlanıp teslimata çıkartılır. Sevdiklerinizi mutlu etmek için güzel ve gösterişli bir ürün sizlerle...ÜRÜNÜN İÇERİĞİGerberaSepetYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Gerbera renklerinde, sepette çeşitlilik gösterebilir. L..
₺1.400,00
Vergiler Hariç:₺1.400,00
 9 Beyaz Gül Vazosu
Aynı Gün Teslim
9 Beyaz Gül Vazosu ile Şans yanınızdaysa bu güllerde yanınızda demektir. En çok tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. En güzel gülleri sizin yerinize seçiyoruz. Bize güvenmenin keyfini size yaşatmak için en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ9 Kırmızı GülVazoYeşilliklerSize Özel..
₺1.750,00
Vergiler Hariç:₺1.750,00