Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Taziye çiçekleri, cenaze çelenkleri, açılış çelenkleri ve düğün çelenkleri teslimi

Çelenkler bir arkadaşının veya sevilen birinin hayatını onurlandırmak için Girne Çiçekçi tarafından hazırlanan size özel ürünlerdir.

Hayatını kaybeden birine yas ve taziye çiçekleri göndermek nazik bir jesttir.

Girne Çiçekçi, teslimat için uzman ekibimizle çelenklerinizi özenle hazırlar

Hangisini seçerseniz seçin, başsağlığı dileklerinizin çok takdir edileceğinden emin olabilirsiniz.

Düğün ve Açılış çelenkleriniz itine ile hızlı bir şekilde hazırlanır ve teslim edilir.

Cenaze Çelenkleri

E-ticaret mağazamızda , merhumun evine veya mezarlığa cenaze teslimatı için çelenkler nakliye dahil fiyatını bulacaksınız .

Resmi taziyelerinizi iletmek için, güvenilir çiçek teslimat hizmetimize güvenin, size tavsiye vermek için çevrimiçiyiz, whatsapp veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçin.

Çelenk Çeşitleri

12 adet ürün gösteriliyor
Sarı Açılış Düğün Çelenk
Aynı Gün Teslim
Sarı Açılış Düğün Çelenk ile düğün, nişan, açılış için hazırlanan bu çelengimiz özenle hazırlanıp hızlı bir şekilde Girnecicekci.com ile teslim edilir.ÜRÜNÜN İÇERİĞİSarı Renklerde ÇiçeklerYeşilliklerSize Özel SüslemeÇelenk Üzeri Yazı ŞeritiNOT: Sarı çiçekler farklılık gösterebilir. Lü..
₺4.000,00
Vergiler Hariç:₺4.000,00
Pembe Açılış Düğün Çelenk
Aynı Gün Teslim
Pembe Açılış Düğün Çelenk ile düğün nişan, açılış için hazırlanan bu çelengimiz özenle hazırlanıp hızlı bir şekilde Girnecicekci.com ile teslim edilir.ÜRÜNÜN İÇERİĞİPembe Renklerde ÇiçeklerYeşilliklerSize Özel SüslemeÇelenk Üzeri Yazı ŞeritiNOT: Pembe çiçekler farklılık gösterebilir. ..
₺4.000,00
Vergiler Hariç:₺4.000,00
Kırmızı Karanfil Açılış Düğün Çelenk
Aynı Gün Teslim
Kırmızı Karanfil Açılış Düğün Çelenk ile  Düğün, nişan, açılış için hazırlanan bu çelengimiz özenle hazırlanıp hızlı bir şekilde teslim edilir.ÜRÜNÜN İÇERİĞİKızmızı Renklerde ÇiçeklerYeşilliklerSize Özel SüslemeÇelenk Üzeri Yazı ŞeritiNOT: Kırmızı çiçekler farklılık gösterebilir. Lütfen özel bi..
₺4.000,00
Vergiler Hariç:₺4.000,00
Kırmızı Gerbera Açılış Düğün Çelenk
Aynı Gün Teslim
Kırmızı Gerbera Açılış Düğün Çelenk ile düğün, nişan, açılış için hazırlanan bu çelengimiz özenle hazırlanıp hızlı bir şekilde teslim edilir.ÜRÜNÜN İÇERİĞİKırmızı Renklerde ÇiçeklerYeşilliklerSize Özel SüslemeÇelenk Üzeri Yazı ŞeritiNOT: Kırmızı çiçekler farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsle..
₺4.000,00
Vergiler Hariç:₺4.000,00
Kıbrıs Cenaze Celenk
Aynı Gün Teslim
Kıbrıs Cenaze Celenk ile başınız sağolsun... Cenazeler için hazırlanan çelengimiz hızlı bir şekilde hazırlanıp Girnecicekci.com ile teslimata çıkartıyoruz.ÜRÜNÜN İÇERİĞİÇeşitli Renklerde ÇiçeklerYeşilliklerSize Özel SüslemeÇelenk Üzeri Yazı ŞeritiNOT: Çiçeklerde farklılık gösterebilir. Lüt..
₺1.000,00
Vergiler Hariç:₺1.000,00
Cenaze ve Merasim Çelengi
Aynı Gün Teslim
Cenaze ve Merasim Çelengi ile başınız sağolsun... Cenazeler için hazırlanan çelengimiz hızlı bir şekilde hazırlanıp Girnecicekci.com teslimata çıkartıyoruz.ÜRÜNÜN İÇERİĞİBeyaz ve Pembe Renklerde ÇiçeklerYeşilliklerSize Özel SüslemeÇelenk Üzeri Yazı ŞeritiNOT: Beyaz ve Pembe ..
₺7.500,00
Vergiler Hariç:₺7.500,00
Beyaz Gerbera Açılış Düğün Çelenk
Aynı Gün Teslim
Beyaz Gerbera Açılış Düğün Çelenk ile düğün, nişan, açılış için hazırlanan bu çelengimiz özenle hazırlanıp hızlı bir şekilde teslim edilir.ÜRÜNÜN İÇERİĞİBeyaz Renklerde ÇiçeklerYeşilliklerSize Özel SüslemeÇelenk Üzeri Yazı ŞeritiNOT: Beyaz çiçekler farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme ist..
₺4.000,00
Vergiler Hariç:₺4.000,00
Ayaklı Kırmızı Cenaze Çelenk
Aynı Gün Teslim
Ayaklı Kırmızı Cenaze Çelenk ile başınız sağolsun... Cenazeler için hazırlanan çelengimiz hızlı bir şekilde hazırlanıp teslimata çıkartıyoruz.ÜRÜNÜN İÇERİĞİKızmızı Renklerde ÇiçeklerYeşilliklerSize Özel SüslemeÇelenk Üzeri Yazı ŞeritiNOT: Kırmızı çiçekler farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsl..
₺4.000,00
Vergiler Hariç:₺4.000,00
Ayaklı Kırmızı Beyaz Cenaze Çelenk
Aynı Gün Teslim
Ayaklı Kırmızı Beyaz Cenaze Çelenk ile başınız sağolsun... Cenazeler için hazırlanan çelengimiz hızlı bir şekilde hazırlanıp teslimata Girnecicekci.com çıkartıyoruz.ÜRÜNÜN İÇERİĞİKırmızı Beyaz Renklerde ÇiçeklerYeşilliklerSize Özel SüslemeÇelenk Üzeri Yazı ŞeritiNOT: Kırmızı ve Beyaz ..
₺4.000,00
Vergiler Hariç:₺4.000,00
Ayaklı Glayor Açılış Düğün Çelenk
Aynı Gün Teslim
Ayaklı Glayor Açılış Düğün Çelenk ile düğün, nişan, açılış için hazırlanan bu çelengimiz özenle hazırlanıp hızlı bir şekilde teslim edilir.ÜRÜNÜN İÇERİĞİBeyaz Renklerde ÇiçeklerYeşilliklerSize Özel SüslemeÇelenk Üzeri Yazı ŞeritiNOT: Beyaz çiçekler farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme ist..
₺4.000,00
Vergiler Hariç:₺4.000,00
Ayaklı Beyaz Cenaze Çelenk
Aynı Gün Teslim
Ayaklı Beyaz Cenaze Çelenk ile başınız sağolsun... Cenazeler için hazırlanan çelengimiz hızlı bir şekilde hazırlanıp teslimata çıkartıyoruz.ÜRÜNÜN İÇERİĞİBeyaz Renklerde ÇiçeklerYeşilliklerSize Özel SüslemeÇelenk Üzeri Yazı ŞeritiNOT: Beyaz çiçekler farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsle..
₺4.000,00
Vergiler Hariç:₺4.000,00
 Beyaz Açılış Düğün Çelenk
Aynı Gün Teslim
Beyaz Açılış Düğün Çelenk ile düğün, nişan, açılış için hazırlanan bu çelengimiz özenle hazırlanıp hızlı bir şekilde  teslim edilir.ÜRÜNÜN İÇERİĞİBeyaz Renklerde ÇiçeklerYeşilliklerSize Özel SüslemeÇelenk Üzeri Yazı ŞeridiNOT: Beyaz çiçekler farklılık gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiy..
₺4.000,00
Vergiler Hariç:₺4.000,00