Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Saksı çiçekleri en yakın arkadaşlarınızdır; bulundukları odayı aydınlatırlar ve onlara sürekli olarak doğanın şehirde bile hala canlı ve iyi olduğunu hatırlatırlar. Bu yüzden lütfen Girne Çiçekçilik aracılığı ile güvenilir bir arkadaş alın ve evinizi ve günlerinizi canlandırmasını izleyin.

Girne Çiçekçilik, tatiller, yıldönümleri ve diğer özel etkinlikler ve günlük eğlenceler için güzel hediyeler yapacak çok çeşitli saksı çiçeklerine sahiptir. Bu nedenle, bir dahaki sefere değer verdiğiniz birini bir buketle mutlu etmeyi düşündüğünüzde, orkidelerden zambaklara, kaktüslerden bonsailere kadar çeşitli alternatifleri göz önünde bulundurun ve aynı gün teslimat kolaylığından yararlanın.

Saksı Bitkileri

10 adet ürün gösteriliyor
Difenbahya Çiçeği
Aynı Gün Teslim
Difenbahya Çiçeği Açılış, Kutlama, Özel Günler ve Tebrik için özenle hazırlanıp teslimata çıkartılır. Girnecicekci.com olarak çiçeğimiz taze ve uzun ömürlüdür. Bu çiçeğe bakıldığında her zaman sizi hatırlatacaktır...ÜRÜNÜN İÇERİĞİDifenbahya ÇiçeğiSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Lütfen özel bir s..
₺1.250,00
Vergiler Hariç:₺1.250,00
Spathiphylium Barış Çiçeği
Aynı Gün Teslim
Harika görüntüsüyle sizi mest edecek saksı çiçeğimiz barış ile odanıza nefes olcak. Girnecicekci.com web sitemizle bakımlı ve güzel saksı çiçeklerini sevdiklerinize gönderin.ÜRÜNÜN İÇERİĞİSpathiphylium Barış ÇiçeğiSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Ku..
₺1.250,00
Vergiler Hariç:₺1.250,00
Schefflera (Şeflera) Bitkisi
Aynı Gün Teslim
Schefflera (Şeflera) Bitkisi ile Açılış, Kutlama, Özel Günler, Tebrik özenle hazırlanıp teslimata çıkartılır. Çiçeğimiz taze ve uzun ömürlüdür. Bu çiçek bakıldığında her zaman sizi hatırlatacaktır...ÜRÜNÜN İÇERİĞİSchefflera (Şeflera) BitkisiSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Lütfen özel bir süsleme..
₺2.500,00
Vergiler Hariç:₺2.500,00
Kırmızı Guzmania
Aynı Gün Teslim
Kırmızı Guzmania kırmızı çiçekler ile bütünleşip özel günler, iş yeri açılışı, tebrik için evde ve ofisde harika bir şekilde sizin için arajman yapılarak Girnecicekci.com ile beğeninize sunulur. Bu saksı çiçeği taze ve uzun süre dayanıklıdır. Her bakıldığında sizi hatırlatır...ÜRÜNÜN İÇERİ..
₺1.250,00
Vergiler Hariç:₺1.250,00
Ficus Benjamin
Aynı Gün Teslim
Ficus Benjamin özel günler, iş yeri açılışı, tebrik için evde ve ofisde harika bir şekilde sizin için arajman yapılarak Girnecicekci.com ilebeğeninize sunulur. Bu saksı çiçeği taze ve uzun süre dayanıklıdır. Her bakıldığında sizi hatırlatır...ÜRÜNÜN İÇERİĞİFicus BenjaminSize Özel SüslemeNo..
₺2.500,00
Vergiler Hariç:₺2.500,00
Çift Dallı Mor Orkide
Aynı Gün Teslim
Çift Dallı Mor Orkide evde, ofiste harika görselliğiyle Doğum Günü, Tebrik, Açılış, Kutlama ve Diğer Özel Günlerin vazgeçilmez saksı çiçeğidir... Bu Çift Dallı Orkide özel olarak süslenip hızlı bir şekilde teslimata çıkartılır. Orkidemiz büyük ve uzun süre dayanıklıdır. Sevdiklerinize şimdi güz..
₺1.500,00
Vergiler Hariç:₺1.500,00
Çift Dallı Beyaz Orkide
Aynı Gün Teslim
Çift Dallı Beyaz Orkide evde, ofiste harika görselliğiyle Doğum Günü, Tebrik, Açılış, Kutlama ve Diğer Özel Günlerin vazgeçilmez saksı çiçeğidir... Bu Çift Dallı Orkide özel olarak süslenip hızlı bir şekilde teslimata çıkartılır. Orkidemiz büyük ve uzun süre dayanıklıdır. Girnecicekci.com ile s..
₺1.500,00
Vergiler Hariç:₺1.500,00
Antoryum Çiçeği
Aynı Gün Teslim
Antoryum Çiçeği kırmızı çiçekleri ile saksı ile bütünleşip özel günler, iş yeri açılışı, tebrik için evde ve ofisde harika bir şekilde sizin için Girnecicekci.com ile arajman yapılarak beğeninize sunulur. Bu saksı çiçeği taze ve uzun süre dayanıklıdır. Her bakıldığında sizi hatır..
₺1.250,00
Vergiler Hariç:₺1.250,00
Dracena Marginata
Aynı Gün Teslim
Dracena Marginata Açılış, Kutlama, Özel Günler ve Tebrik için özenle hazırlanıp Girnecicekci.com ile teslimata çıkartılır. Çiçeğimiz taze ve uzun ömürlüdür. Bu çiçek bakıldığında her zaman sizi hatırlatacaktır...ÜRÜNÜN İÇERİĞİDracena MarginataSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Lütfen özel..
₺2.500,00
Vergiler Hariç:₺2.500,00
Deve Tabanı
Aynı Gün Teslim
Deve Tabanı bitkisi bakımlı ve güzelliğiyle yeşilin bütün tonlarını sevdiklerinize yansıtacak. Bu görsel bakımdan zengin saksı bitkisini Girnecicekci.com farkıyla sevdiklerinize gönderin.ÜRÜNÜN İÇERİĞİDeve TabanıSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuze..
₺3.000,00
Vergiler Hariç:₺3.000,00