Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Krizantemli bir hediye her duruma uygun olacaktır. Asıl önemli olan şey doğru seçeneği seçmektir. Bir buket krizantemli buket, sepet yada vazo derin ve güçlü duyguları en iyi şekilde ifade edecektir. Krizantem buketi ile önemli bir kişiye neşe ve pozitiflik vermek kolaydır. Krizantem buketi özel günler içinde mükemmel bir hediye olacaktır. Online mağazamızdaki geniş seçenek yelpazesi ile her zaman doğru seçeneği bulacaksınız. Birbiriyle kolayca birleştirilebilen taze çiçek çeşitlerimiz var. 

Girnecicekci.com web sitemizden bir buket krizantem almak için günün her saatinde sipariş verebilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmenin huzurunu yaşıyoruz.

Krizantem

3 adet ürün gösteriliyor
Gerbera Krizantem Sepeti
Aynı Gün Teslim
Sepet içinde sunulan Renkli Gerbera ve Krizantemin muhteşem buluşmasıyla oluşan ürünümüz özenle hazırlanıp teslimata çıkartılır. Sevdiklerinizi mutlu etmek için güzel ve gösterişli bir ürün sizlerle.... ÜRÜNÜN İÇERİĞİGerberaKrizantem SepetYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Gerb..
₺1.400,00
Vergiler Hariç:₺1.400,00
Krizantem ve Gerbera Buketi
Aynı Gün Teslim
Krizantem ve Gerbera harika bir buketle sevdiklerinize Kıbrıs Çiçek Siparişi aracılığıyla ulaşıyor. Taze ve canlı çiçeklerimiz özenle seçilip sevdiklerinize teslim ediliyor. Mutlu etmek için hemen sipariş verin...ÜRÜNÜN İÇERİĞİKrizantem ve GerberaYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketl..
₺1.000,00
Vergiler Hariç:₺1.000,00
Krizantem ve 3 Kırmızı Gül Buketi
Aynı Gün Teslim
Krizantem ve 3 Kırmızı Gül Buketi krizantemlerin gülle buluştuğu güzel bir buket ile sizden sevdiklerinize hediye. Özenle seçilen güller ve krizantemler itina ile hazırlayıp teslamata çıkartıyoruz ve mutluluğunuzu sizinle yaşıyoruz...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ3 Kırmızı GülKrizantem Size Özel SüslemeNo..
₺1.450,00
Vergiler Hariç:₺1.450,00