Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Papatya en narin ve güzel çiçeklerden biridir. Sıcak, iyi bir ruh hali verir ve ayrıca papatya yaprakları üzerinde falcılık yapıldığında çocukluk anılarını çağrıştırır. Böyle bir buket sevdiklerinize veya yakınlarınıza en güzel hediye olacak, en soğuk ve en bulutlu günde bile içinizi ısıtacak, unutulmaz ve parlak duyguların kabarmasına neden olacaktır.

Papatya uzun zamandır doğal güzelliğin, neşenin, nezaketin, alçak gönüllülüğün ve saygılı duyguların tezahürünün bir sembolü olarak kabul edildi. Beyaz yaprakları ve parlak sarı bir merkezi olan güzel çiçekler, herhangi bir sebep olmaksızın hediye edilebilir. Papatyalar hem bireysel mütevazı buketlerde hem de diğer çiçeklerle birlikte yemyeşil kompozisyonlarda harika görünür. Genellikle çiçekçiler bunları ek bir dekor olarak kullanır.

Girne çiçekçi olarak özenle seçilen sağlıklı papatyaları sizin için hazırlıyoruz.

Papatya

7 adet ürün gösteriliyor
Vazoda Papatya
Aynı Gün Teslim
Vazoda Papatya ile sevdiklerinizi şımartmaya ne dersiniz? Papatyaların ihtişamı, vazonun güzelliği ile birleşiyor. Özenle seçilmiş papatyalarımız oluşan vazomuz ile kalpleri fethedeceksiniz. ÜRÜNÜN İÇERİĞİPapatyaYeşilliklerVazoSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Vazo çeşitlilik..
₺1.400,00
Vergiler Hariç:₺1.400,00
Seramikte Papatya
Aynı Gün Teslim
Seramikte içinde sunulan papatyalarımız, Sizler için itina ile hazırlanıp teslimata çıkartılır. Bu büyülü papatyalar sevdilerinizi mutlu etmeye fazlasıyla değecek. Kalbin aynası papatyalar tam da size göre...ÜRÜNÜN İÇERİĞİBeyaz PapatyaSeramikSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Seramik çeşitlili..
₺1.400,00
Vergiler Hariç:₺1.400,00
Sepette Papatya
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİPapatyaSepetYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursanız olun tüm yurt içi ve yurt dışı kartla..
₺1.400,00
Vergiler Hariç:₺1.400,00
Kutuda Papatyalar
Aynı Gün Teslim
Kutuda Papatyalarda seçilen beyaz papatyalarımız, Sizler için itina ile hazırlanıp Girnecicekci.com ile teslimata çıkartılır. Bu büyülü papatyalar sevdilerinizi mutlu etmeye fazlasıyla değecek. Kalbin aynası papatyalar tam da size göre...ÜRÜNÜN İÇERİĞİBeyaz PapatyaKutuSize Özel Süslem..
₺1.400,00
Vergiler Hariç:₺1.400,00
Beyaz Papatya Buketi
Aynı Gün Teslim
Özenle seçilen beyaz papatyalarımız, Sizler için itina ile hazırlanıp teslimata çıkartılır. Bu büyülü papatyalar sevdilerinizi mutlu etmeye fazlasıyla değecek. Kalbin aynası papatyalar tam da size göre...ÜRÜNÜN İÇERİĞİBeyaz PapatyaYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik göstere..
₺1.000,00
Vergiler Hariç:₺1.000,00
Papatya ve Gerbera Buketi
Aynı Gün Teslim
Özenle seçilen Beyaz Papatyalarımız ve Gerberalarımız sizler için itina ile hazırlanıp teslimata çıkartılır. Bu büyülü çiçekler sevdilerinizi mutlu etmeye fazlasıyla değecek...ÜRÜNÜN İÇERİĞİBeyaz Papatya ve Renkli GerberaYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik göstere..
₺1.000,00
Vergiler Hariç:₺1.000,00
7 Adet Kırmızı Gül Ve Papatya Buketi
Aynı Gün Teslim
Papatyaların gülle buluştuğu güzel bir buket sizden sevdiklerinize hediye. Özenle seçilen güller ve papatyalar itina ile hazırlanıp teslimata çıkartılır...ÜRÜNÜN İÇERİĞİ7 Adet Kırmızı Gül Ve PapatyaYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme is..
₺2.000,00
Vergiler Hariç:₺2.000,00