Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Gerberalar, Afrika kökenli bir çiçektir. Güzelliği ve çok yönlülüğü nedeniyle oldukça popülerdir. Hediye olarak gerberalı buketler, sepetler ve vazolar gönderilebilir. Renk paletine gelince, belirli geleneksel anlamları vardır. Beyaz gerberalar genellikle saflığın, kırmızı gerberalar tutkunun, sarı gerberalar iyi şansın, turuncu gerberalar ise refahın simgesi olarak anlamlandırılır. Şimdi size Girne Çiçekçi olarak gerberaların yanında karışık çiçeklerle olan ürünlerimizi sunuyoruz.

Gerbera

9 adet ürün gösteriliyor
Vazoda Renkli Gerberalar
Aynı Gün Teslim
Vazoda Renkli Gerberalar vazosunun güzelliğiyle buluşuyor. Ofiste, evde duruşuyla cazibe kazanan ürünümüz sizi bir adım ileriye taşıyacak. İlişki uzmanı kadromuzla itina ile süsleyeceğimiz çiçeğiniz bize emanet. Duygularınızı paylaşıyoruz...ÜRÜNÜN İÇERİĞİRenkli GerberalarVazoYeşilliklerSize Öze..
₺1.400,00
Vergiler Hariç:₺1.400,00
Vazoda Karışık Çiçekler
Aynı Gün Teslim
Vazoda Karışık Çiçekler vazosunun güzelliğiyle buluşuyor. Ofiste, evde duruşuyla cazibe kazanan ürünümüz sizi bir adım ileriye taşıyacak. İlişki uzmanı kadromuzla itina ile süsleyeceğimiz çiçeğiniz bize emanet. Duygularınızı paylaşıyoruz...ÜRÜNÜN İÇERİĞİKarışık ÇiçeklerVazoYeşilliklerSize Özel Süsle..
₺1.400,00
Vergiler Hariç:₺1.400,00
Kutuda Gerbera
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİGerberaKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursanız ol..
₺1.400,00
Vergiler Hariç:₺1.400,00
Kutuda 7 Kırmızı Gül
Aynı Gün Teslim
ÜRÜNÜN İÇERİĞİ7 Kırmızı GülKutuYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Kutu rengi çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsleme istiyorsanız belirtiniz.Kuzey Kıbrıs'da her çeşit çiçeği, çikolataları ve hediyelik ürünleri uygun fiyatlarla girnecicekci.com web sitemizden dünyanın neresinde olursa..
₺1.450,00
Vergiler Hariç:₺1.450,00
Gerbera Buketi
Aynı Gün Teslim
Beyaz Gerberanın muhteşem buketle buluşmasıyla oluşan ürünümüz özenle hazırlanıp teslimata çıkartılır. Sevdiklerinizi mutlu etmek için güzel ve gösterişli bir ürün sizlerle.... ÜRÜNÜN İÇERİĞİGerberaYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik gösterebilir. Lütfen özel bir süsle..
₺1.000,00
Vergiler Hariç:₺1.000,00
Gerbera Krizantem Sepeti
Aynı Gün Teslim
Sepet içinde sunulan Renkli Gerbera ve Krizantemin muhteşem buluşmasıyla oluşan ürünümüz özenle hazırlanıp teslimata çıkartılır. Sevdiklerinizi mutlu etmek için güzel ve gösterişli bir ürün sizlerle.... ÜRÜNÜN İÇERİĞİGerberaKrizantem SepetYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Gerb..
₺1.400,00
Vergiler Hariç:₺1.400,00
Papatya ve Gerbera Buketi
Aynı Gün Teslim
Özenle seçilen Beyaz Papatyalarımız ve Gerberalarımız sizler için itina ile hazırlanıp teslimata çıkartılır. Bu büyülü çiçekler sevdilerinizi mutlu etmeye fazlasıyla değecek...ÜRÜNÜN İÇERİĞİBeyaz Papatya ve Renkli GerberaYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketlik çeşitlilik göstere..
₺1.000,00
Vergiler Hariç:₺1.000,00
Krizantem ve Gerbera Buketi
Aynı Gün Teslim
Krizantem ve Gerbera harika bir buketle sevdiklerinize Kıbrıs Çiçek Siparişi aracılığıyla ulaşıyor. Taze ve canlı çiçeklerimiz özenle seçilip sevdiklerinize teslim ediliyor. Mutlu etmek için hemen sipariş verin...ÜRÜNÜN İÇERİĞİKrizantem ve GerberaYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Buketl..
₺1.000,00
Vergiler Hariç:₺1.000,00
 Renkli Gerbera Sepeti
Aynı Gün Teslim
Sepet içinde sunulan Renkli Gerberadan oluşan ürünümüz özenle hazırlanıp teslimata çıkartılır. Sevdiklerinizi mutlu etmek için güzel ve gösterişli bir ürün sizlerle...ÜRÜNÜN İÇERİĞİGerberaSepetYeşilliklerSize Özel SüslemeNot KartıNOT: Gerbera renklerinde, sepette çeşitlilik gösterebilir. L..
₺1.400,00
Vergiler Hariç:₺1.400,00